Ekim 10 2017 0Yorum

Google Adwords Reklamı ve Danışmanlık

İnternette reklam bazılarına ütopik yani hayal gibi geliyordu, ama artık internetin reklam gücünü herkes kabul etmiş durumda. Bu da malum olduğu gibi Google.com sayesinde oldu tabi ki. Bu güzelliği de bünyesindeki Adwords Reklam Platformuyla sağladı.

En sonda söyleyeceğimizi hemen yazalım. Adwors Reklam uygulamasının en cazip ve güzel tarafı verdiğiniz reklama “ziyaret yoksa ödeme de yok” mantığının çalışıyor olmasından.

Reklamcılık sektörünün hizmetleri, kuşkusuz ki pek çok pazarda üzerine en çok düşünülen ve ayrılan bütçe konusunda en fazla tartışma yaşanan çalışmalar arasında yer almaktadır. Durum böyle olunca, profesyonel reklam firmalarıyla çalışmak ve işleri tek bir noktadan yürütmek çok daha makul bir noktaya ulaşmaktadır.

Google Adwords ile yapılan çalışmalarda özellikle nokta atışı hedefler seçerek, minimum bütçe ile maksimum performansı yakalayabilmek mümkün hale gelmiştir.

Müşterilerimizle  çalışırken de, reklam bütçesi ayarlama konusunda bu ilkeleri gözetir ve fiyat performans oranını her şeyin üzerinde tutma gayreti içerisinde bulunuruz.

Google Adwords  çalışması içerisinde bulunan en önemli unsur doğru sektör içerisinde doğru kelimeleri seçmek ve fiyatlandırmayı iyi bir şekilde yönetebilmektir. Web Ajans olarak içinde bulunduğumuz reklamcılık sektöründeki başarılarımız, geçmiş referanslarımıza da bakılarak kolaylıkla anlaşılabilir. Dolayısıyla bu çalışma için yapacağımız anlaşmanın sizler için oldukça verimli geçeceğini ve karşılığını sorunsuz olarak alabileceğiniz anlamına geliyor.

Bir sitenin ya da hizmetin tanıtımının doğru şekilde yapılabilmesi ve sizi artıya geçirebilmesi, ancak doğru kitleye ulaşmak ve doğru reklam harcamasını yapmış olmakla mümkündür.

Web Ajans olarak reklam performansınızın artırılması ve pazarlama projelerinizin başarıya ulaşması için elimizi taşın altına koyarak sorumluluk almaya hazırız.

Google Reklamları ile ilk sayfada yerinizi ayırtın yeni müşteriler kazanmaya hemen başlayın. Şimdi başvuru yapın web siteniz 5 dk içerisinde 1. sayfada yer alsın. Unutmayın, Google reklamlarında sadece tıklama aldığınız zaman para ödersiniz.

En düşük TBM oranlarıyla daha az para ödeyin çok müşteri kazanın, reklamlarınız, dilediğiniz saat dilimlerinde yayında kalsın.

En güzeli de verdiğiniz reklama  “ziyaret yoksa ödeme de yok”

Write a Reply or Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.