Ekim 10 2017 0Yorum

Wordpres Yönetim Paneli Desteği

WordPress internet alanında en popüler web tasarım uygulamasıdır. Bununla birlikte kullanıcılar tarafından en kolay, pratik ve hızlı  şekilde ulaşılabilen milyonlarca bedava tema çeşidiyle de alternatif bir potansiyeldir. Haliyle site kurulumunda tercih edilmesinden dolayı da bazen işi profesyonele bırakmak gerekebiliyor.

Bu yüzden bu durumda biz Web Ajans olarak devreye giriyoruz ve amatör ruhla aldığımız işi profesyonel disiplinle tamamlıyoruz.

Bir alan adınız var ve herhangi bir Hosting firmasından barınma paketi satın aldınız. Hosting firması inisiyatif kullandı size WordPress’i de kurdu. Sizde yönetim paneline girdiniz… Ve işte püf noktası burası..

Çünkü Yapılacak o kadar iş karşınıza çıktı ki; ‘pes demeseniz de bu benim vakit ayıracağım iş değil ‘ dememeniz için sebep kalmadığını göreceksiniz. Çünkü WordPress kuruldu, tema da hazır bir blog olarak kullanayım, metinler ve resimler ekleyeyim de yürüyeyim diyemezsiniz.

Neden?

Çünkü internette hem hekırlar (hacker) var, dahası çakal çok. Çünkü senin para verip kurduğun, özel isimle yayına çıktığın hayalindeki sitene çakallar dadanabilir. ve bütün emeklerin çöker.

Bu yüzden WordPress sitenin güvenliği ve hızlı çalışması için bir bilene danışmanızda fayda var.

Web Tasarım ve Uygulama Ajansı‘na hemen yazın. Kaldığınız yerden işi tamamlayalım siz de hekırla, çakalla uğraşmayın.

Web Ajans – WordPress ile Tasarım ve Uygulama Ajansı

Write a Reply or Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.